top of page
depilacja laserowa twarzy simply epil

Depilacja Laserowa Twarzy

Wszystko co musisz wiedzieć o depilacji laserowej twarzy.

Cennik Depilacji Laserowej Twarzy

Owłosienie na twarzy nie musi już być powodem do kompleksów. Jeśli kiedykolwiek odczuwałeś zawstydzenie z powodu włosków na policzkach czy brodzie, mamy skuteczne rozwiązanie. Depilacja laserowa twarzy to zabieg polegający na naświetlaniu wybranej partii skóry specjalnie dopasowaną wiązką światła, co prowadzi do zniszczenia cebulek włosów. Światło lasera wnika w głębokie warstwy skóry, uszkadzając melaninę – pigment włosów. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety zainteresowani laserową depilacją twarzy, aby pozbyć się owłosienia na policzkach, uszach czy baczki, powinni rozważyć wizytę w salonie. To metoda, która przynosi trwałe efekty i pozwala poczuć się pewniej. Przekonaj się sam! Dzięki depilacji laserowej w Warszawie możemy być pewni że będziemy uwolnieni od maszynek i wosku na lata.

 

Depilacja laserowa twarzy to nieinwazyjny zabieg medyczny, w którym do usunięcia owłosienia z twarzy wykorzystuje się wiązkę światła (laser). Można to zrobić również na innych częściach ciała, takich jak pachy, nogi lub okolice bikini, ale na twarzy stosuje się go głównie w okolicach ust, brody i policzków. Był czas, gdy depilacja laserowa działała najlepiej u osób o ciemnych włosach i jasnej karnacji, ale obecnie, dzięki postępowi technologii laserowej, jest to zabieg odpowiedni dla każdego. Do jasnych włosów najlepszy jest laser aleksandrytowy o długości fal 755nm.

Dane Amerykańskiego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej wykazały, że w 2022 roku depilacja laserowa była jedną z 5 najpopularniejszych zabiegów niechirurgicznych. 

Ile kosztuje depilacja laserowa twarzy?

To zależy od okolicy wykonywanego zabiegu, więcej znajdziesz tutaj- cennik. 

Laserowe usuwanie włosów polega na wysyłaniu światła do mieszków włosowych za pomocą lasera, które jest absorbowane przez pigment, czyli melaninę we włosach — dlatego pierwotnie działało to najlepiej u osób o ciemniejszych włosach. Kiedy światło jest pochłaniane przez pigment, zamienia się ono w ciepło, co w rzeczywistości uszkadza mieszek włosowy. Gdy laser uszkodzi mieszek włosowy, włos wyparuje, a po pełnej serii zabiegów włosy przestaną odrastać. Depilacja laserowa może pomóc w zapobieganiu

wrastaniu włosków i zaoszczędzi czas spędzany zazwyczaj na woskowaniu lub goleniu.

Przed rozpoczęciem zabiegu depilacji laserowej należy dokładnie oczyścić twarz i nałożyć na miejsce zabiegu żel. Otrzymasz okulary ochronne, a certyfikowany technik skieruje laser na określony obszar. Nie musisz martwić się bólem, nasz laser aleksandrytowy Deka Motus AX jest laserem całkowicie bezbolesnym.  Ponieważ powierzchnia twarzy jest mniejsza niż inne części ciała, takie jak klatka piersiowa czy nogi, depilacja laserowa twarzy będzie na ogół dość szybka, czasami w ciągu zaledwie 15–20 minut zabieg będzie zakończony. Depilację laserową można wykonać w dowolnym miejscu na ciele i jest ona bezpieczna dla większości osób. Zaleca się jednak, aby kobiety w ciąży nie poddawały się żadnemu zabiegowi laserowemu, w tym depilacji laserowej. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się tutaj.

Depilację laserową można wykonać na dowolnej części twarzy, m.in.: podbródek ,górna warga, czoło, skronie ,policzki.W ciągu kilku dni po depilacji laserowej możesz wznowić większość swoich normalnych zajęć, należy jednak powstrzymać się od ćwiczeń i bezpośredniej ekspozycji na słońce.

Bądź cierpliwa — może minąć od 2 do 3 tygodni, zanim zauważysz zauważalną różnicę we wzroście włosów, a pełne rezultaty mogą zająć kilka sesji.

W dniach poprzedzających zabieg należy unikać ekspozycji na słońce, ponieważ depilacja laserowa nie może być wykonana na skórze opalonej.
W tygodniu poprzedzającym zabieg należy unikać peelingów i innych zabiegów chemicznych, które mogą podrażniać skórę.
Należy dokładnie się ogolić przed depilacją laserową, najlepiej nie później niż 1 dzień przed zabiegiem.
Jeśli to możliwe, przyjdź na wizytę z czystą, pozbawioną makijażu skórą. 

Unikaj aspiryny i innych leków przeciwzapalnych lub leków ziołowych..
Jeśli masz opryszczkę lub inną otwartą ranę na twarzy, przełóż wizytę na inny termin. Więcej o tym jak przygotować się do zabiegu dowiesz się tutaj .

Przygotowanie do depilacji laserowej twarzy.

Na czym polega depilacja laserowa twarzy?

Jak działa depilacja laserowa twarzy?

Zabieg depilacji laserowej twarzy.

Czego się spodziewać po depilacji laserowej twarzy?

Umów się na depilacje laserową w Warszawie
Odpowiemy do 24h

Zostaw Numer

Dziękujemy za przesłanie!

Napisz do nas

Dziękujemy za przesłanie!

Telefon & Email

+48 516 811 425
Email: recepcja@simplyepil.pl


 

Obserwuj nas

  • Instagram
  • Facebook

Ostatnie wpisy

bottom of page